Şartlar Ve Koşullar
Şartlar ve koşullar

Web Sitesi Değer Hesaplama, çevrimiçi bir hizmettir. Bu Hizmet Şartları, Web Sitesi Değeri Hesaplama yazılımını ve Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı'ndan ("Hizmetler") sunulan veya sunulan diğer tüm hizmetleri kullanımınızı yönetir. Lütfen bu Hizmet Koşullarını dikkatli bir şekilde okuyun.

BU WEB SİTESİNE ERİŞİM VE HİZMETLERİN KULLANIMI, AŞAĞIDAKİ HİZMET KOŞULLARINI KABUL ETTİĞİNİZ VE AŞAĞIDAKİ KOŞULLAR VE KOŞULLARA ("HİZMET ŞARTLARI") ANLAŞMADIĞINIZ BURADA AÇIKLANMIŞTIR. SİZ VE VEYA Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı, BU BİR BAĞLANTI YASAL ANLAŞMA IS. BU ŞARTLARIN HERHANGİ BİRİNİ VEYA TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ HİZMETLERİ KULLANMAYIN. HİZMET KOŞULLARININ İHLAL EDİLMESİ HİZMETLERE ERİŞİMİNİZİN SONUCUNDA SONUÇ OLACAKTIR.

1. HİZMET KOŞULLARINA DEĞİŞİKLİKLER

Bu Hizmet Şartlarını istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Bu terimlerin en güncel sürümünü, web sayfalarımızın alt kısmında bulunan "Hizmet Şartları" hipermetin bağlantısını tıklayarak inceleyebilirsiniz. Değişiklikler için periyodik olarak bu şartları kontrol etmekle yükümlüsünüz. Bu Hizmet Şartları'nda değişiklikler yayınladıktan sonra Hizmetler'i kullanmaya devam ederseniz, yeni şartları kabul ettiğinizi belirtirsiniz. Böyle bir değişiklik yapıldığında, bu dokümanın sonundaki "Son Güncelleme" tarihini güncelleyeceğiz.

2. elektronik teslimat politikası ve senin

Web Sitesi Değer Hesaplama Hizmetleri ile ilgili gerekli bildirimleri, anlaşmaları ve diğer bilgileri elektronik olarak sağlayabileceğimizi kabul etmektesiniz. Bildirimleri, Web Sitesi Değer Hesaplayıcısının ana sayfasında veya ilgili hizmetin ilgili web sayfasında yayınlayacağız.

3. GİZLİLİK POLİTİKASI

Web Sitesi Değeri Hesaplama Gizlilik Politikası, Web Sitesi Değeri Hesaplama Hizmetlerini kullandığınızda bilgileriniz için geçerli olan uygulamaları açıklar. Web Sitesi Değeri Hesaplama Hizmetlerinin devam eden kullanımınız, Gizlilik Politikamızda açıklanan bilgi uygulamalarına rızanızı ifade eder. Gizlilik Politikasını, www.Website Value Calculator.com adresindeki ana sayfada bulunan "Gizlilik Politikası" bağlantısını tıklayarak inceleyebilirsiniz.

4. Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı için DEĞİŞİKLİKLER

Herhangi bir zamanda, www.Website Value Calculator.com adresinde sunulan herhangi bir hizmeti veya özelliği durdurabilir veya değiştirebiliriz.

5. HİZMET ŞARTLARI

  • Web Sitesi Değeri Hesaplama Hizmetlerini yasal, yetkili amaçlar için ve yalnızca bu Hizmet Şartları'na uygun olarak kullanabilirsiniz.
  • Hizmetleri kullanmak için 13 yaşında veya daha büyük olmalısınız. "Botlar" veya diğer otomatik yöntemler tarafından kaydedilmiş hesaplara izin verilmez.
  • İşleminiz sırasında gerçekleşen tüm içerik ve etkinliklerden siz sorumlusunuz.
  • Herhangi bir materyal göndermeyebilir veya herhangi bir davranışta bulunamazsınız:
  • Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı ve çalışanları ve aracıları dahil olmak üzere herhangi bir kişi, işletme veya varlığın kimliğine bürünür;
  • Herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanım veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratan, yok eden veya sınırlayan veya bir bilgisayar veya bilgisayar ağının izinsiz kullanılmasına izin veren virüsler veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya program;
  • Cezai bir suç teşkil edecek davranışları teşvik eder ya da sivil sorumluluğu doğurur;
  • Web Sitesi Değeri Hesaplama Hizmetlerini, sunucularımıza veya ağlarımıza zarar verebilecek, devre dışı bırakabilecek, aşırı yükleyecek veya bozacak veya başka bir tarafın Web Sitesi Değeri Hesaplama hizmetlerinin kullanımını ve keyfini çıkarabilecek herhangi bir şekilde kullanamazsınız.
  • Web Sitesi Değeri Hesaplama Hizmetlerinden, kullanıcı hesaplarından, bilgisayar sistemlerinden veya ağlarından herhangi birine, hacking, şifre madenciliği veya başka yollarla yetkisiz erişim elde etme girişiminde bulunamazsınız. Bu hükmün ihlalini önlemek ve bu Hizmet Şartlarını uygulamak için herhangi bir yasal ve teknik çareye başvurabiliriz.

Kullanıcı Sorumluluğu

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı, bilgilerin bir toplamı olarak hizmet eder. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, Web Sitesi Değeri Hesaplama'nın tavsiyesini, görüşlerini, görüşlerini veya inançlarını temsil etmemektedir.

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı, yorumlar, resimler, videolar, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar, iş uygulamaları ve gizlilik politikaları dahil olmak üzere kullanıcı tarafından oluşturulan bilgilerin içeriğinden sorumlu değildir. Kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin Siteye veya Hizmetlere eklenmesi, Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı ile herhangi bir onay veya herhangi bir bağlılık anlamına gelmez.

Site ve Hizmetlere erişirken, rahatsız edici veya uygunsuz olduğunu düşündüğünüz içeriğe maruz kalabilirsiniz. Tek başvurunuzun Site'yi ve Hizmetleri kullanmayı bırakmak olduğunu kabul edersiniz.

Ek koşullar

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı'na erişerek, bize ve başkalarına, istatistiksel amaçlarla aramaları bir araya getirmek ve Hizmetleri, Site ile bağlantılı olarak ve işimizle bağlantılı olarak kullanmak için başkalarına izin vermektesiniz.

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı yasal hizmetler sağlamaz ve bu nedenle size bağlantı derlemenize bir lisans sözleşmesi ekleme olanağı sağlayarak bir avukat-müşteri ilişkisi oluşturmaz. Lisans sözleşmesi ve ilgili tüm bilgiler "olduğu gibi" esasıyla sağlanır.

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı, lisans sözleşmesi ve verilen bilgilerle ilgili hiçbir garanti vermez ve kullanımından kaynaklanan genel, özel, tesadüfi veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hasarlar için tüm sorumluluğu reddeder.

Web Sitesi Değeri Hesaplayıcısı, üçüncü şahısların kamuya açık içeriklere erişme veya kullanma biçimleri veya koşullarından açıkça sorumlu değildir ve bu erişimi devre dışı bırakmak ya da başka şekilde kısıtlamak zorunda değildir.

Web Sitesi Değer Hesaplayıcısı, kişisel bilgilerinizi Site'den ve Hizmetler'den kaldırma olanağını sağlar.